Wszystkie kategorie

Nowości

Reklama

Aktualności

Brak aktualności

Archiwum aktualności
G-REX

G-REX

Tworzymy rękawice z przyszłością Jak połączyć wygodę z maksymalną ochroną? Czy rękawica może być jednocześnie lekka i wytrzymała? Na rynku brakowało jednoznacznej odpowiedzi. Wykorzystując wieloletnią wiedzę i doświadczenie w branży, a także znając potrzeby użytkownika, postanowiliśmy stworzyć własny model rękawic, który w pełni spełniałby nasze oczekiwania. Starannie dobraliśmy materiały, faktury, wzory i fasony, dbając o to, by ich jakość zawsze szła w parze z funkcjonalnością. Wszystkie wkładki, powleczenia i mankiety zostały wzbogacone o innowacyjne technologie, które zapewniają najwyższą ochronę i komfort użytkowania. Każdy, nawet najmniejszy detal rękawicy – od końca powleczonego oddychającym materiałem palca, aż po ściągacz – został dokładnie przemyślany, tak by jeszcze lepiej wpisać się w potrzeby użytkownika. Gotowe modele poddaliśmy rygorystycznym testom, które potwierdziły wytrzymałość i bezpieczeństwo naszych produktów. Tak narodziła się marka G-REX – rewolucja zapoczątkowana przez pasjonatów rękawic, którzy nieustannie pracują nad rozwiązaniami poprawiającymi Twoją wygodę i bezpieczeństwo pracy.

Znalezionych produktów: 18

produktów

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 01 maja 2023.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 (22) 853 00 35 tel:+48 606 65 25 65 email:

Eurooffice Sp. z o.o. Sp.k. ul. Łopuszańska 36 02-220 Warszawa godziny pracy 800-1700 (pon.-pt.)