Papier ozdobny Płótno kremowy 280g 10 arkuszy, Papiery ozdobne A4 Standard, Galeria Papieru

Papier ozdobny Płótno kremowy 280g 10 arkuszy

karton ozdobny 280 g/m2 matowy tłoczony o fakturze płótna, do... Więcej
Więcej informacji

> 50 Dostępność: 24h

9,73 PLN brutto 7,91 PLN netto

Dodaj do porównania

Parametry techniczne

Podstawowe parametry produktu
Numer dostawcy202101
Kod kreskowy
Numer referencyjny produktu2746-00166
Nazwa produktuPapier ozdobny Płótno kremowy 280g 10 arkuszy
Opis produktu
  • karton ozdobny 280 g/m2 matowy tłoczony o fakturze płótna, do przygotowania wizytówek, zaproszeń, dyplomów, certyfikatów, kartek okolicznościowych, menu. Polecamy do drukarek atramentowych,w opakowaniu 10 arkuszy
KategoriaPapiery ozdobne A4 Standard
Stawka VAT23%
Marka Galeria Papieru
Cecha
produkt papier
materiał karton
Wymiary
rozmiar A4
format A4
gramatura (g/m2) 280
Ilość
ilość arkuszy 10

Załączniki

Duże zdjęcia

Zapytaj o produkt

captcha_num_1+captcha_num_2=

Szanowni Klienci! Drodzy Państwo!

Dbamy o Twoją prywatność!

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych zaufanych partnerów oraz przekazujemy informacje o naszej polityce prywatności w tym o tzw. cookies. Klikając „Przejdź do serwisu”, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres.

Zgoda

Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez nas i naszych zaufanych partnerów, Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty), w tym na umieszczanie tzw. cookies na Twoich urządzeniach i ich odczytywanie, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Szczegóły”, gdzie znajdziesz wszelkie informacje o tym jak to zrobić . Te same informacje znajdziesz także na podstronie z naszą polityką prywatności obowiązującą od 25 maja 2018.

W przypadku użytkowników zalogowanych, aby umożliwić prawidłową realizację Umowy z Państwem i związane z tym prawidłowe działanie naszej strony www, a w szczególności np. wysłanie potwierdzenia zamówienia na Państwa email lub wyświetlenie Państwu prawidłowych informacji o promocjach czy cenach indywidualnych, ważna jest Państwa wcześniejsza zgoda której udzieliliście podczas zakładania konta.

Każda Państwa zgoda jest dobrowolna i można ją w dowolnym momencie wycofać.

Polityka prywatności (rozwiń) Klauzula Informacyjna (rozwiń) Lista Zaufanych Partnerów (rozwiń)

tel:+48 (58) 56 221 37 email:

Borma Sp. z o.o. ul. Sambora 3 83-200 Starogard Gdański godziny pracy 800-1600 (pon.-pt.)